Ławki Chesterfield

Ławki pikowane Chesterfield to sprawdzone użytkowe meble, które idealnie sprawdzają się i dają poczucie elegancji w salonie, przedpokoju czy w sypialni. Styl chesterfield charakteryzuje się głębokim pikowaniem. Oferowane ławki  w stylu ludwik, w sklepie internetowym oazamody wykonane są w całości z drewna bukowego. Połączenie drewna liściastego, ręcznego tapicerowania z użyciem miękkich, welurowych tkanin cechujących się dużą odpornością na zużycie oferowane ławki chesterfield, cechują się solidnością. Nie przemijająca moda na styl Chesterfield sprawia, że można je postawi nawet w korytarzu.

Ławka tapicerowana glamour

Jaki wystrój mieszkania. Może w stylu glamour? To wnętrza, w którym ściany pomalowane są kolorami żywymi oraz znajdują się w nich stylowe meble. Modna tapicerowana ławka glamour pasuje idealnie do tego stylu. Aksamitna welurowa tkanina premium z pikowanie chesterfield oraz gięte nogi w stylu ludwikowskim sprawiają, że pomieszczenia odzyskują swoją elegancję i wyjątkowy charakter. Wszędzie będzie ona wyglądać świetnie! Ławka tapicerowana sprawdzi się w  salonie, sypialni, a także w przedpokoju.

Ławki pikowane z kryształkami

Ławki w stylu angielskim pikowane, które charakteryzują się eleganckim wyglądem to niezwykle funkcjonalne i ponadczasowe meble. Sklep online Oazamody oferuje ławki pikowane z kryształkami w stylu glamour do przedpokoju, salonu i sypialni. Guziki kryształki typu Swarovski, pasują nie tylko do eleganckich wnętrz, ale także idealnie pasują do wystroju salonu kosmetycznego i salonu fryzjerskiego.

Ławka pikowana z kryształkami

Ławka Chesterfield to angielski styl, który kojarzy się elegancją. Coraz częściej pufy  w stylu chesterfield spotykamy w naszych salonach, sypialniach, przedpokojach, a także w butikach czy gabinetach kosmetycznych. Ten gustowny mebel zrobiony z litego drzewa bukowego może być jeszcze bardziej gustowny za sprawą kryształowych guzików. Ławka pikowana z kryształkami to klasyk wydaniu nowoczesnym, który sprawi, że Twój dom stanie się elegacki i gustownie urządzony.